Biurko palisandrowe, Nipu Møbler, Dania, lata 60
Opis
Rewelacyjne biurko palisandrowe projektu Mariusa Byrialsena dla duńskiej manufaktury Nipu Møbler z lat 60.
Duże, solidne, proste w formie i przede wszystkim imponujące.
Projekt został dobrze przemyślany, gdyż mimo dużych gabarytów „wiszące” elementy spod blatu nadają wizualnej lekkości.
Mebel przeszedł pełny proces renowacji oraz został zabezpieczony kilkoma warstwami twardego olejo-wosku odpornego na zabrudzenia i wodę.
Nogi zostały wyczyszczone i wypolerowane.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Nipu Møbler |
| Projektant | Marius Byrialsen |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno palisander |
| Kolor | Drewno |
Wymiary
| Szerokość | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość | 72.5 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 650,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia

































