Biurko tekowe, Dania, lata 60/70
Opis
Wolnostojące biurko wyprodukowane w Danii w latach 60/70-tych.
Wykończone w fornirze drewna tekowego z pięknym usłojeniem. Udekorowane litymi, tekowymi elementami jak nogi, grube, obłe obrzeża czy pięknie profilowane uchwyty szuflad.
Wysoka jakość wykonania i drobne detale nadające smaczku – w tym przypadku delikatna wnęka pod blatem dająca wrażenie, że blat wisi nad biurkiem oraz z tyłu blatu znajduje się obrzeże profilowane do góry co zapobiega spadnięciu np. dokumentów z biurka.
Mebel po kompleksowej renowacji, oczyszczone, uzupełnione braki w fornirze, lekko barwione w celu wyrównania koloru i w końcowym etapie zabezpieczone kilkoma warstwami twardego olejo-wosku odpornego na wodę i zabrudzenia. Biurko jest w bardzo dobrym stanie konstrukcji i drewna.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Drewno |
Wymiary
| Szerokość | 133.5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 74 cm |
| Wysokość | 71.2 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 550,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia





























