Biurko tekowe wolnostojące, Dania, lata 60/70
Opis
Biurko tekowe wolnostojące, Dania, lata 60/70
Tekowe biurko wolnostojące, wyprodukowane w Danii w latach 60/70. Wykończone w fornirze tekowym z ładnym usłojeniem.
Coś na co zawsze można liczyć w skandynawskim designie to pięknie wykonane nogi, uchwyty szuflad i obrzeże blatu z litego drewna tekowego.
Dodatkowo zaletą biurka są przerwy pod blatem, dzięki którym sprawia „wrażenie” wiszącego w powietrzu.
Taki zabieg dodaje lekkości wizualnej przy zachowaniu sporej przestrzeni roboczej blatu.
Całość została oczyszczona ze starych powłok, na nowo lekko bejcowana w celu wyrównania koloru i na koniec zabezpieczona twardym olejo-woskiem odpornym na wodę i zabrudzenia.
Dodatkowe wymiary: Wnęka na krzesło: Szerokość 55 cm | Głębokość 38,5 cm | Wysokość 70 cm
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Drewno, Brązowy |
Wymiary
| Szerokość | 144.5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 74.5 cm |
| Wysokość | 73 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 500,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia























