Fotel tekowy vintage proj. Arne Vodder, prod. Vamo Sønderborg, Dania, lata 60
Opis
Fotel tekowy vintage proj. Arne Vodder, prod. Vamo Sønderborg, Dania, lata 60
Fotel tekowy model „Ella” zaprojektowany został w latach 60-tych przez Arne Voddera, a wyprodukowany przez cenioną duńską firmę Vamo Sønderborg. Stelaż wykonany jest z litego drewna tekowego i poddany został pieczołowitej i profesjonalnej renowacji polegającej na usunięciu starych powłok, bejcowaniu i wykończeniu lakierem. Renowacja została przeprowadzona przez utalentowanego i doświadczonego stolarza z ponad 20-letnim doświadczeniem. Siedzisko i oparcie zostały obite na nowo beżowo-pudroworóżową tkaniną wykonaną z wełny pochodzącej z recyklingu. Dzięki tym zabiegom fotel prezentuje się wspaniale i będzie mogło służył nowemu nabywcy przez wiele lat bez obawy o jego uszkodzenie lub zniszczenie przy codziennym użytkowaniu.
Nasze przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm transportowych, które dostarczają przedmioty bezpośrednio do Klienta, beż ich przeładunków. Jest to najbezpieczniejsza forma transportu.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Vamo Sønderborg |
| Projektant | Arne Vodder |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Skandynawski |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Różowy, Brązowy |
Wymiary
| Szerokość | 64 cm |
|---|---|
| Głębokość | 62 cm |
| Wysokość | 82 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 250,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie








































