Sprzedane
Fotele Kinowe, TON (Thonet), Czechosłowacja, lata 50
Brak w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Fotele Kinowe, TON (Thonet), Czechosłowacja, lata 50
Oryginalne fotele kinowe wyprodukowane przez firmę TON (dawniej Thonet) w latach 50-tych.
Wykonane z drewna bukowego i giętej sklejki.
Zachowane są w oryginalnym, dobrym stanie.
Dostępna większa ilość.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Producent | TON |
| Kraj pochodzenia | Czechosłowacja |
| Lata produkcji | 1950-1959 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Drewno |
| Kolor | Brązowy, Drewno |
Wymiary
| Szerokość | 255 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 82 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 300,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie













































