Kolorowa litografia vintage, czarno czerwona kompozycja, sygnowana
2275,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Kolorowa litografia vintage, czarno czerwona kompozycja, sygnowana
Autor nieznany, czarno czerwona kompozycja
Kolorowa litografia
Praca opatrzona podpisem artysty
Wymiary pracy 70/79
Praca oprawiona
Praca w oryginalnym stanie vintage. Posiada sygnaturę w postaci podpisu artysty. Niestety nie udało się go rozczytać. Rama posiada ślady użytkowania.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Inny |
| Lata produkcji | XX wiek |
| Styl | Abstrakcyjny |
| Materiały | Papier |
| Kolor | Czerwony, Wielokolorowy |
Wymiary
| Szerokość | 79 cm |
|---|---|
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 70 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia
























