Krzesło chromowane, Dania, lata 80
Opis
Krzesło chromowane, Dania, lata 80
Piękne krzesło wykonane z giętej sklejki formowanej na gorąco. Taki zabieg gięcia daje wyjątkową estetykę przy jednoczesnej wytrzymałości. Siedzisko i oparcie barwione na orzech w cieplejszym odcieniu i osadzone na stelażu z trwałej, chromowanej stali.
Kontrastujące zestawienie drewna i metalu jest ponadczasowe.
Krzesło przeszło pełny proces renowacji a drewno zostało na nowo zabezpieczone kilkoma warstwami twardego olejo-wosku odpornego na zabrudzenia i wodę.
Dodatkowe wymiary:
Siedzisko: Szerokość 41,5 cm | Głębokość 38,5 cm | Wysokość 43,8 cm | Wysokość podłokietników: 65,5 cm.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1980-1989 |
| Styl | Bauhaus |
| Materiały | Sklejka |
| Kolor | Brązowy, Srebrny |
Wymiary
| Szerokość | 56.5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 51.5 cm |
| Wysokość | 76.5 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 150,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia































