Para foteli, Fabryka Mebli Stalowych “WSCHÓD”, Zadziele, Lata 50
Opis
Para Foteli, Fabryka Mebli Stalowych “WSCHÓD”, Zadziele, Lata 50
Fotele wyprodukowane zostały najprawdopodobniej na przełomie lat 40. i 50. w nieistniejącej od lat manufakturze “Wschód – Zadziele”, która produkowała meble na licencji Thonet. W trakcie wojny firma ta została przejęta przez Mucke Melder, następnie znacjonalizowana.
Niezwykle wygodne, wypełnione sprężynami siedzisko wsparte na chromowanych rurkach. Podłokietniki i zakończenia nóżek wykonano z drewna bukowego.
Fotele poddane zostały kompleksowej renowacji.
Chromowane rurki zostały wypolerowane, zachowane w doskonałej kondycji. Nie ma wżerów ani ognisk korozji, wyglądają bardzo dobrze. Elementy drewniane zostały wykończone politurą na wysoki połysk.
Tapicerka została odtworzona i pokryta tkaniną nawiązującą do charakteru mebli.
Transport odbywa się za pośrednictwem profesjonalnej firmy zajmującej się przewozem mebli vintage, Terminy ustalane są indywidualnie i często zależą od trasy kierowcy.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Fabryka Mebli Stalowych Wschód |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Lata produkcji | 1950-1959 |
| Styl | Bauhaus |
| Materiały | Stal |
| Kolor | Wielokolorowy |
Wymiary
| Szerokość | 59.5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 83 cm |
| Wysokość | 81 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 200,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie



























