Sprzedane
Para kinkietów tekowych, Niemcy, lata 60
Brak w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Para kinkietów tekowych, Niemcy, lata 60
Komplet podwójnych kinkietów vintage z lat 60. z białymi szklanymi kloszami. Oprawa z drewna tekowego i mosiądzu.
Po wymianie instalacji elektrycznej.
Gotowe do zawieszenia.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Tek |
| Kolor | Brązowy, Złoty |
Wymiary
| Szerokość | 16 cm |
|---|---|
| Głębokość | 13 cm |
| Wysokość | 30 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 30,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia






























