Sidebaord, tek, Bruksbo, Norwegia, lata 60
Opis
Sidebaord, tek, Bruksbo, Norwegia, lata 60
Komoda tekowa wyprodukowana w latach 60-tych przez norweską firmą Bruksbo.
Sideboard posiada dwie pary suwanych drzwiczek i pięć szuflad, których dno zostało wyłożone zielonym materiałem.
Mebel poddany został pieczołowitej i profesjonalnej renowacji polegającej na usunięciu starych powłok, bejcowaniu i wykończeniu lakierem. Sideboard posiada dwie pary suwanych drzwiczek i pięć szuflad, których dno zostało wyłożone zielonym materiałem.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Bruksbo |
| Kraj pochodzenia | Norwegia |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Skandynawski |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Brązowy |
Wymiary
| Szerokość | 206 cm |
|---|---|
| Głębokość | 48 cm |
| Wysokość | 80 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 400,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie























































