Skórzana sofa 2-osobowa, Niemcy, lata 60
Opis
Skórzana sofa 2-osobowa, Niemcy, lata 60
Dwuosobowa sofa z lat 60. Geometryczny stelaż wykonany jest ze stalowych rurek. Poduszki siedziska i oparcia tapicerowane są skórą zamszową w kolorze beżowym. Zamsz jest niezwykle efektowny i każdemu przedmiotowi dodaje niepowtarzalnego charakteru. Połączenie tych dwóch materiałów oraz forma mebla podkreślają jego minimalistyczną formę.
Sofa jest w oryginalnym stanie vintage z naturalną patyną. Posiada ślady na skórze wynikające z wieku, przetarcia, odbarwienia. Siedzisko znajduje się na wysokości 38 cm.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Minimalizm |
| Materiały | Skóra naturalna |
| Kolor | Beżowy, Srebrny |
Wymiary
| Szerokość | 130 cm |
|---|---|
| Głębokość | 67 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 295,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia



















































