Tekowa lampa podłogowa, Dania, lata 60/70
Opis
Tekowa lampa podłogowa, Dania, lata 60/70
Lampa podłogowa z Danii w lat 60/70. Wykonana z litego drewna tekowego przekładana mosiężnymi elementami i zwieńczona ładnym tkaninowym abażurem w jasno-beżowym kolorze, który daje przyjemne światło.
Lampa została wyczyszczona a drewniane elementy dodatkowo zabezpieczone twardym olejo-woskiem odpornym na zabrudzenia i wodę.
Sprawna i gotowa do używania.
Dolna średnica abażuru 30 cm | Górna średnica abażuru 25 cm | Wysokość abażuru 24,5 cm | Średnica podstawy 26 cm.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Beżowy, Drewno |
Wymiary
| Szerokość | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 143 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 150,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia












