Vintage Kolorowa litografia, Lerici
1065,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Vintage Kolorowa litografia, Lerici
Autor nieznany, Lerici
Kolorowa litografia
Numer 22/100
Praca opatrzona podpisem artysty, tytułem i indywidualnym numerem
Wymiary pracy 70/51
Praca nieoprawiona
Praca w oryginalnym stanie vintage. Posiada sygnaturę w postaci podpisu artysty. Niestety nie udało się go zidentyfikować.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Inny |
| Lata produkcji | XX wiek |
| Styl | Abstrakcyjny |
| Materiały | Papier |
| Kolor | Wielokolorowy, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 51 cm |
|---|---|
| Głębokość | 1 cm |
| Wysokość | 70 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia























