Zestaw 4 krzeseł, proj. Erik Buch, Dania, lata 50/60
Opis
Komplet czterech tekowych krzeseł, zaprojektowanych przez Erik’a Buch’a dla duńskiej manufaktury Anderstrup Møbelfabrik w latach 50/60.
Wykonane z litego drewna tekowego w ciemniejszej tonacji brązu o pięknym, widocznym usłojeniu.
Komfortowe, wygodne o dobrej ergonomii. Stolarka przeszła pełny proces renowacji i została zabezpieczona na nowo kilkoma warstwami twardego olejo-wosku odpornego na wodę i zabrudzenia.
Siedzisko i oparcie na nowo wykonane z wysokogatunkowej gąbki o podwyższonej sprężystości i obite wysokiej jakości tkaniną tapicerską o plecionym splocie.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Drewno |
Wymiary
| Szerokość | 48.5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 52 cm |
| Wysokość | 78 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 400,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia





















