Opis
Barek chromowany Art dèco, lata 50
Mały i lekki stolik barowy wyprodukowany w latach 50. Swoją formą nawiązuje do przedwojennego stylu Art dèco. Opływowa rama wykonana jest z chromowanych rurek stalowych. Na dwóch poziomach znajdują się transparentne, szklane blaty.
Wygodna rączka oraz kółka ułatwiają przemieszczanie. Lśniąca, opływowa rama i błyszczące szkło zapewniają elegancję w czystej formie. Barek idealnie dopełni współczesne wnętrza w stylu Glamour.
Barek w oryginalnym stanie vintage. Posiada drobne ślady związane z wiekiem i naturalna patynę. Szyby minimalnie różnią się od siebie wielkością. Górna 44×31,5 a dolna 45×35,5 cm.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Inny |
| Lata produkcji | 1950-1959 |
| Styl | Abstrakcyjny |
| Materiały | Metal |
| Kolor | Srebrny, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 35 cm |
|---|---|
| Głębokość | 66 cm |
| Wysokość | 67 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 245,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia






























