Dzbanek szkliwiony, Scheurich, Niemcy, lata 60
275,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Dzbanek ceramiczny, wyprodukowany przez Scheurich w Niemczech, lata 60-te
Dzbanek ze zdobienie typu lava, pokryty wielobarwnym szkliwem.
Na odwrocie znajduje się sygnatura producenta.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Scheurich |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Ceramika |
| Kolor | Wielokolorowy |
Wymiary
| Szerokość | 17 cm |
|---|---|
| Głębokość | 19 cm |
| Wysokość | 17.5 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 30,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia




























