Figurka drewniana Borsuk, Dania, lata 60
Opis
Figurka drewniana Borsuk, Dania, lata 60
Drewniana figurka Borsuka wyprodukowana w Danii w latach 60. Ręcznie wykonana z jednego kawałka drewna, z wyraźnym szczotkowaniem wydobywającym naturalną strukturę drewna oraz mocne usłojenie.
Minimalistyczna forma z uproszczonymi detalami oddaje charakter zwierzęcia w stylu typowym dla duńskiego modernizmu, który łączy prostotę formy z funkcjonalnością i naturalnymi materiałami.
Zwierzę ukazane w dynamicznej pozie z wygiętym pyskiem co nadaje całości lekkości i ruchu. Z powodzeniem odnajdzie się jako dekoracja lub uzupełnienie kolekcji.
Figurka zachowana w bardzo dobrym i oryginalnym stanie vintage.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno |
| Kolor | Brązowy, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 13 cm |
|---|---|
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokość | 9 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia




























