Fotel mid-century, Dania, lata 60
Opis
Fotel mid-century, Dania, lata 60
Fotel w stylu mid-century, wyprodukowany w Danii w latach 60-tych.
Stelaż fotela wykonany został z litego drewna bukowego i poddany został profesjonalnej i pieczołowitej renowacji polegającej na usunięciu starych powłok, bejcowaniu na kolor drewna tekowego i wykończeniu lakierem.
Poduszki zostało wykonane na nowo i obite tkaniną w kolorze ciemnoniebieskim.
Nasze przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm transportowych, które dostarczają przedmioty bezpośrednio do Klienta, beż ich przeładunków. Jest to najbezpieczniejsza forma transportu.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Skandynawski |
| Materiały | Drewno bukowe |
| Kolor | Niebieski |
Wymiary
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość | 78 cm |
| Wysokość | 87 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 300,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie









































