Fotel wypoczynkowy vintage, Dania, lata 70
Opis
Fotel wypoczynkowy vintage, Dania, lata 70
Wygodny fotel obrotowy duńskiej produkcji z lat 70. Ma profilowaną, piękną formę osadzoną na solidnej nodze wykonanej z chromowanej stali. Wykonany z ciemnoczekoladowej, miękkiej skóry z ładnymi przeszyciami. Podłokietniki wykonane z litego drewna. Fotel zachowany w bardzo dobrym oryginalnym stanie. Posiada zagłówek z możliwością regulacji lub całkowitego wyjęcia. Dodatkowo pod poduszka oparcia znajduje się system z możliwością zmiany podparcia pleców. Mebel solidnie wykonany i mega wygodny.
Fotel został pieczołowicie oczyszczony a skóra na koniec otrzymała porcję specjalnego środka do pielęgnacji skóry oraz drewno zostało zabezpieczone twardym olejowoskiem odpornym na zabrudzenia i wodę.
Dodatkowe wymiary: Siedzisko: Szerokość 55 cm | Głębokość 52 cm.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Skóra naturalna |
| Kolor | Brązowy, Srebrny |
Wymiary
| Szerokość | 78 cm |
|---|---|
| Głębokość | 98 cm |
| Wysokość | 98 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 350,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia


























