Lampa proj. Stanislav Indra, Combi Lux, Czechosłowacja, Lata 70
650,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Lampa Proj. Stanislav Indra, Combi Lux, Czechosłowacja, Lata 70
Lampka projektu Stanislava Indry, wyprodukowana przez Combi Lux w Czechosłowacji w latach 70.
Bardzo dobry stan zachowania, emalia w brązowym kolorze – uzupełniona chromowanymi elementami.
Lampa w pełni sprawna, pięknie zachowany chromowany metal.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Combi Lux |
| Projektant | Stanislav Indra |
| Kraj pochodzenia | Czechosłowacja |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Metal |
| Kolor | Brązowy, Srebrny |
Wymiary
| Szerokość | 23 cm |
|---|---|
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 48 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 30,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia


































