Para foteli “Nowe-B” Nowińskie Fabryki Mebli, Polska, lata 70
Opis
Para foteli wyprodukowanych przez Nowińskie Fabryki Mebli w Polsce w latach 70. XX wieku.
Geometryczne siedzisko jest w pełni tapicerowane i wsparte na toczonych, drewnianych nogach zwężających się ku dołowi. Długie podłokietniki wykonane są z fornirowanego drewna, wyraźnie kontrastujące z tkaniną obiciową.
Ta para przeszła kompletną, profesjonalną renowację. Proces ten obejmował wymianę wypełnienia, tkaniny oraz ponowne oczyszczenie i lakierowanie drewnianych elementów. Fotele wykończono tkaniną tapicerską w pepitkę w kolorach: szarym, beżowym i białym.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Nowińskie Fabryki Mebli |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Tkanina |
| Kolor | Beżowy, Szary |
Wymiary
| Szerokość | 65 cm |
|---|---|
| Głębokość | 65 cm |
| Wysokość | 73 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 200,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 2-3 tygodnie








































