Para foteli proj. Burkhard Vogtherr, Rosenthal, Niemcy, lata 70
Opis
Para foteli proj. Burkhard Vogtherr, Rosenthal, Niemcy, lata 70
Para brutalistycznych foteli zaprojektowanych przez Burkharda Vogtherra i produkowanych w Niemczech w latach 70-tych przez Rosenthal.
Drewniany stelaż foteli wykonany jest z litego drewna jesionowego pomalowanego na czarny kolor i zachowany jest w oryginalnym, dobrym stanie z wadami w postaci zarysowań i otarć. Największe zarysowanie pokazane jest na jednym ze zdjęć. Siedzisko i oparcie zostały obite na nowo szarą, naturalną skórą.
Nasze przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm transportowych.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Dobry |
|---|---|
| Producent | Rosenthal |
| Projektant | Burkhard Vogtherr |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Skóra naturalna |
| Kolor | Szary |
Wymiary
| Szerokość | 64 cm |
|---|---|
| Głębokość | 62 cm |
| Wysokość | 84 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 300,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie



















































