-31%
Para foteli z fabryki UP Závody, Czechosłowacja, lata 70
Pierwotna cena wynosiła: 6400,00 zł.4400,00 złAktualna cena wynosi: 4400,00 zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6400,00 zł
Ilość dostępnych produktów: 1
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Para foteli z fabryki UP Závody, Czechosłowacja, wyprodukowane w latach 70-tych.
Siedzisko oraz oparcie posiadają geometryczne pikowanie na tkaninie o kolorze szaro-białym.
Fotele posiadają metalową podstawie w kształcie gwiazdy na kółkach. Fotele zostały poddane renowacji.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Up Zavody |
| Kraj pochodzenia | Czechosłowacja |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Abstrakcyjny |
| Materiały | Metal |
| Kolor | Szary, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 74 cm |
|---|---|
| Głębokość | 74 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 300,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie






































