Para krzeseł, tek, proj. H. Kjærnulf, Korup Stolefabrik, Dania, lata 60
Opis
Para krzeseł, tek, proj. H. Kjærnulf, Korup Stolefabrik, Dania, lata 60
Para krzeseł zaprojektowanych w latach 60-tych przez Henninga Kjærnulfa dla Korup Stolefabrik (K.S. Mobelfabrik).
Krzesła poddane zostały profesjonalnej i pieczołowitej renowacji polegającej na usunięciu starych powłok, bejcowaniu i wykończeniu lakierem. Siedzisko krzeseł obite zostało na nowo beżową tkaniną wykonaną z mieszanki lnu, bawełny i wiskozy, przypominającego w swojej teksturze materiały używane oryginalnie w latach 60-tych.
Nasze przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm transportowych, które dostarczają przedmioty bezpośrednio do Klienta, beż ich przeładunków. Jest to najbezpieczniejsza forma transportu.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Korup Stolefabrik |
| Projektant | Henning Kjærnulf |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Skandynawski |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Beżowy |
Wymiary
| Szerokość | 56.5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 48 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 350,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie















































