Para lamp proj. Egon Hillebrand, Nettelhoff Leuchten Menden, Niemcy, lata 70
1300,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Para lamp proj. Egon Hiilebrand, Nettelhoff Leuchten Menden, Niemcy, lata 70
Zielone lampy projektu Egon Hiilebrand dla niemieckiej firmy Nettelhoff Leuchten Menden, z lat 70-tych.
Lampy zachowane są w bardzo dobrym stanie i są w pełni sprawne. Klosze w soczystej, zielonej emalii dopełnione są chromowanymi elementami i czarnymi podstawami.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Producent | Nettelhoff Leuchten Menden |
| Projektant | Egon Hiilebrand |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Metal |
| Kolor | Zielony, Czarny |
Wymiary
| Szerokość | 14 cm |
|---|---|
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokość | 37 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 40,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia


























