Plakat oprawiony “Nokaut” proj. Andrzej Krajewski, 1973
2450,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Plakat zaprojektowany przez Andrzeja Krajewskiego do filmu “Nokaut” Polska, 1973.
Andrzej Krajewski był absolwentem ASP w Warszawie, studiował tam malarstwo i rysunek pod kierunkiem Wojciecha Fangora, zaprojektował kilkaset plakatów filmowych, teatralnych i społecznych
Plakat oprawiony w ramę na wymiar, ze szkłem antyrefleksyjnym (nie odbijającym refleksów świetlnych).
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Projektant | Andrzej Krajewski |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Papier |
| Kolor | Wielokolorowy |
Wymiary
| Szerokość | 60.3 cm |
|---|---|
| Głębokość | 2.1 cm |
| Wysokość | 84 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 50,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia


























