Pomarańczowa lampa biurkowa, lata 70
Opis
Pomarańczowa lampa biurkowa, lata 70
Pomarańczowa, zabytkowa lampka biurkowa, wyprodukowana w latach 70. XX wieku. Lampy tego typu charakteryzują się przegubowymi ramionami i podstawą wykonaną z metalu z chromowanymi detalami, co było popularne we wzornictwie z połowy XX wieku i w epoce kosmicznej.
Styl:
Mid-Century Modern / Space Age .
Szacowany okres: Lata 70. XX wieku.
Materiały:
Metal (lakierowany na pomarańczowo i chromowany).
Widoczne ślady użytkowania, typowe dla przedmiotów z tego okresu.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Nieznany |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Metal |
| Kolor | Pomarańczowy, Srebrny |
Wymiary
| Szerokość | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokość | 50 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 20,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia





































