Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Relief aluminiowy, Czechosłowacja, lata 50
Relief ścienny z aluminium wykonany w Czechosłowacji w latach 50.
Płaskorzeźba z motywem martwej natury, w bardzo dobrym stanie zachowania.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Czechosłowacja |
| Lata produkcji | 1950-1959 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor | Srebrny, Srebrny |
Wymiary
| Szerokość | 46.5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 13.5 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 25,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia


























