Sideboard vintage, proj. J. Jiroutek, Czechosłowacja, lata 60
5843,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Sideboard vintage, proj. J. Jiroutek, Czechosłowacja, lata 60
Komoda zaprojektowana przez Jiří’ego Jiroutek’a, model U-460 dla Interiér Praha w latach 60.
Przeszła lekką kosmetykę, ale jest zachowana w oryginalnym, bardzo ładnym stanie.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Projektant | Jiři Jiroutek |
| Kraj pochodzenia | Czechosłowacja |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Drewno |
| Kolor | Drewno, Czarny |
Wymiary
| Szerokość | 165 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 76 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 400,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia























