Szklana Lampa Stołowa, proj. S. Tabery, OPP Jihlava, Czechosłowacja, lata 70
Opis
Szklana Lampa Stołowa, proj. S. Tabery, OPP Jihlava, Czechosłowacja, lata 70
Szklana lampa stołowa projektu Stepana Tabery’ego, wyprodukowana w latach 70. przez OPP Jihlava (Czechosłowacja).
Egzemplarz zachowany w oryginalnym, doskonałym stanie, w pełni sprawny.
Standardowo lampy te pojawiały się w czerwieni i pomarańczy, natomiast ten egzemplarz to wyjątkowa, rzadko spotykana wersja kolorystyczna – prawdziwa gratka dla kolekcjonerów designu lat 70.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Producent | OPP Jihlava |
| Projektant | Stepan Tabery |
| Kraj pochodzenia | Czechosłowacja |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Szkło |
| Kolor | Biały, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 24 cm |
|---|---|
| Głębokość | 24 cm |
| Wysokość | 32 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 35,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia











































