Szklana lampa sufitowa, Czechosłowacja, lata 1960
1380,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Szklana lampa sufitowa, Czechosłowacja, lata 1960
Ta lampa sufitowa została wyprodukowana w latach 1960 w Czechosłowacji.
Wykonana jest z metalu i szkła, ramiona lampy wykonane są z giętych szklanych rurek.
Oryginalny, bardzo dobry stan.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Czechosłowacja |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Szkło |
| Kolor | Biały, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 65 cm |
|---|---|
| Głębokość | 65 cm |
| Wysokość | 45 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 40,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia





































