Szklany plafon / kinkiet ścienny vintage, Niemcy, lata 60
Opis
Szklany plafon / kinkiet ścienny vintage, Niemcy, lata 60
Dekoracyjny plafon lub kinkiet ścienny wyprodukowany w Niemczech w latach 60. Centralnym punktem lampy jest ręcznie dmuchany klosz z dymionego szkła typu bubble, pełen drobnych pęcherzyków powietrza, które tworzą niezwykły efekt świetlny. Subtelny, lekko rozproszony blask, buduje nastrojową atmosferę. Podstawa jest w kolorze brązowym i wykonana została z tworzywa. Ten plafon to połączenie rzemieślniczego kunsztu i estetyki modernizmu będący kwintesencją elegancji i ponadczasowego designu z lat 60. i 70. Idealny do wnętrz urządzonych w stylu retro, loftowym, industrialnym, jak i nowoczesnym z nutą eklektyzmu.
Lampa zachowana w oryginalnym stanie vintage. Posiada drobne ślady użytkowania związane z wiekiem. Szerokość podstawy to 17 cm. Lampa wymaga żarówki z gwintem E27 o maksymalnej mocy 100W.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Szkło |
| Kolor | Brązowy, Czarny |
Wymiary
| Szerokość | 22 cm |
|---|---|
| Głębokość | 22 cm |
| Wysokość | 17 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia



























