Toaletka, Hynek Gottwald, Czechosłowacja, lata 40
5500,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Toaletka, Hynek Gottwald, Czechosłowacja, lata 40
Toaletka w stylu Bauhaus, wyprodukowana przez zakłady Gottwald w latach 1940 w Czechosłowacji.
Fornirowana dębem, nogi wykonane z giętych chromowanych rur stalowych.
Mebel został odrestaurowany, lakierowany na satynowe wykończenie. Chromowane elementy zachowane są w oryginalnym, bardzo dobrym stanie.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Dobry |
|---|---|
| Producent | Gottwald |
| Projektant | Hynek Gottwald |
| Kraj pochodzenia | Czechosłowacja |
| Lata produkcji | 1940-1949 |
| Styl | Bauhaus |
| Materiały | Drewno |
| Kolor | Brązowy |
Wymiary
| Szerokość | 95 cm |
|---|---|
| Głębokość | 37 cm |
| Wysokość | 174 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 250,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie















































