Złota lampa, Dania, lata 70
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1800,00 zł
Opis
Ciekawa linia, dająca światło skupione w dół, ale i również rozproszone na boki, tym samym doświetlając przestrzeń samej lampy. Wykończenie w delikatnym szampańskim odcieniu miedzi. Dzięki zastosowaniu częściowo fioletowego wykończenia od wewnętrznej strony, zaskakuje imponującą grą światła, koloru i cienia.
Lampa została z pełną dbałością oczyszczona. Do lampy dołączona jest podsufitka wraz z mocowaniem.
Stan bardzo dobry – minimalne ślady czasu.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Metal |
| Kolor | Złoty |
Wymiary
| Szerokość | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Średnica | 30 cm |
Cena dostawy:
Darmowa dostawa na terenie Polski.
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia

















