Złota skandynawska lampa, Dania, lata 70
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 960,00 zł
Opis
Złota skandynawska lampa, Dania, lata 70
Przepiękna złota lampa zaprojektowana w oparciu o zasadę odblaskowego układu cieni, który kieruje światło nie tylko w dół, ale i również na boki, dzięki czemu światło nie tylko oświetla przestrzeń, ale i również rozświetla samą lampę. Klasyczna skandynawska linia i uniwersalna forma sprawdzająca się w każdym wnętrzu.
Datowanie: lata 70’te
Stan: Vintage, bardzo dobry, drobne ślady czasu, Długość przewodu około 200 cm.
Lampa została z pełną dbałością oczyszczona.
Wymiary: 15(wys) x 32 (śr) [cm]
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Skandynawski |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor | Złoty, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 32 cm |
|---|---|
| Głębokość | 32 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Średnica | 30 cm |
Cena dostawy:
Darmowa dostawa na terenie Polski.
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia






















