Figurka psa myśliwskiego, lata 50
350,00 zł
1 w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Rzeźbiona w kości figurka psa myśliwskiego na podstawie drewnianej w stylu Art Deco, lata 50.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Bardzo dobry [Przedmiot posiada lekkie ślady użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Inny |
| Lata produkcji | 1950-1959 |
| Styl | Art Deco |
| Materiały | Pochodzenia zwierzęcego |
| Kolor | Czarny |
Wymiary
| Szerokość | 23 cm |
|---|---|
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 7 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 30,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia
































