Modernistyczny stół okrągły, Skandynawia, lata 70
Opis
Modernistyczny stół okrągły, Skandynawia, lata 70
Okrągły stół jadalniany wyprodukowany w Skandynawii w latach 70. Blat wykonany jest z włókna szklanego, lakierowanego na biało. Podstawę stanowi metalowa noga typu tulip leg. Stół posiada solidną konstrukcje, a także daje dużo swobody podczas korzystania ze względu na blat, przy którym może jednocześnie siedzieć 5 osób. Stół będzie idealnym dopełnieniem wnętrz modernistycznych.
Stół w oryginalnym stanie vintage. Posiada drobne rysy, odpryski i przebarwienia na blacie wynikające z wieku.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Skandynawia |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Metal |
| Kolor | Srebrny, Biały |
Wymiary
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość | 74 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 245,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia





































