Drzeworyt kolorowy, Viking Forsberg, 1958
Opis
Drzeworyt kolorowy, Viking Forsberg, 1958
Viking Forsberg, 1958
Drzeworyt kolorowy
Praca opatrzona podpisem artysty, tytułem i datą (ołówek)
Wymiary pracy 50/77
Praca nieoprawiona
Viking Forsberg żył w latach 1910 – 1994. Był szwedzkim artystą. Studiował w Uniwersyteckiej Wyższej Szkole Sztuki, Rzemiosła i Wzornictwa w Sztokholmie. Malował pejzaże, portrety oraz wykonał wiele drzeworytów.
Praca w oryginalnym stanie vintage. Arkusz nosi ślady użytkowania i posiada niewielkie przedarcia.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Projektant | Viking Forsberg |
| Kraj pochodzenia | Szwecja |
| Lata produkcji | 1950-1959 |
| Styl | Vintage |
| Materiały | Papier |
| Kolor | Wielokolorowy, Zielony |
Wymiary
| Szerokość | 77 cm |
|---|---|
| Głębokość | 1 cm |
| Wysokość | 50 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia




























