Niciak palisandrowy z wiklinowym koszem, Dania, lata 60
Opis
Niciak palisandrowy z wiklinowym koszem, Dania, lata 60
Kompaktowy niciak wyprodukowany w danii w latach 60. Wykonany jest z drewna palisandrowego w ciemnym odcieniu brązu. Posiada pojemną szufladę z czterema przegródkami i wysuwany, wiklinowy kosz. Nogi zakończone są małymi kółkami co pozwala na swobodne przemieszczanie. Stolik utrzymany w minimalistycznej formie, charakterystycznej dla skandynawskiego stylu ery mid-century modern. Może również służyć jako stolik boczny.
Stolik zachowany jest w oryginalnym stanie vintage. Posiada drobne ślady użycia związane z wiekiem.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno palisander |
| Kolor | Brązowy, Beżowy |
Wymiary
| Szerokość | 66 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość | 51 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 195,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia






































