Okrągły pleciony fotel bambusowy, Niemcy, lata 60
Opis
Okrągły pleciony fotel bambusowy, Niemcy, lata 60
Organiczny fotel wykonany w Niemczech w latach 60. Okrągłe, ręcznie wyplatane siedzisko z naturalnego bambusa oparte jest na metalowej ramie. Konstrukcja otula ciało miękką krzywizną, tworząc idealne miejsce do relaksu. Fotel wsparty jest na czarnym, delikatnym, ale stabilnym stelażu z malowanego proszkowo metalu, który nadaje mu nowoczesnej lekkości i elegancji. Dzięki ażurowej formie nie przytłacza przestrzeni i idealnie odnajdzie się w wielu wnętrzach np. w stylu Boho lub aranżacjach tarasowych.
Fotel w oryginalnym stanie vintage. Posiada drobne ślady związane z wiekiem. Siedzisko znajduje się na wysokości 41 cm.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Bambus |
| Kolor | Brązowy, Czarny |
Wymiary
| Szerokość | 79 cm |
|---|---|
| Głębokość | 57 cm |
| Wysokość | 81 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 195,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia































