Podnóżek tekowy vintage proj. N. O. Møller, J.L. Møller, Dania, lata 60
Opis
Podnóżek tekowy vintage proj. N. O. Møller, J.L. Møller, Dania, lata 60
Podnóżek zaprojektowany w latach 60-tych przez Nielsa Otto Møllera, a wyprodukowanych przez firmę J.L. Møllers. Stelaż podnóżka wykonany z litego drewna tekowego poddany został całkowitej renowacji polegającej na usunięciu starych powłok i wykończeniu na nowo lakierem. Na siedzisku podnóżka znajduje się oryginalny papierowy sznurek, który wymaga wymiany, ponieważ jest w kilku miejscach pęknięty.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Średni |
|---|---|
| Producent | J.L. Møller |
| Projektant | N. O. Møller |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Skandynawski |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Brązowy, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 49.5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 37 cm |
| Wysokość | 47 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 70,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia


































