Wiklinowy fotel w stylu wiktoriańskim prod. Heywood-Wakefield, USA, XX wiek
Opis
Wiklinowy fotel w stylu wiktoriańskim prod. Heywood-Wakefield, USA, XX wiek
Oryginalny wiklinowy fotel w stylu wiktoriańskim wyprodukowany na początku XX w. przez amerykańską firmę Heywood-Wakefield. Jest to bardzo rzadki model. Fotel nosi ślady wieku i użytkowania w postaci pęknięć wikliny i braku pewnych elementów, w szczególności owinięcia przedniej nogi fotela oraz braku zawijających się wykończeni górnej części oparcia. Wszystkie wady pokazane są na zdjęciach produktu.
Pomimo swoich niedoskonałości jest to mebel, który robi ogromne wrażenie swoją oryginalnością i unikatowością na skalę światową oraz na pewno będzie bardzo ciekawym wyposażeniem każdego pomieszczenia, w którym stanie.
Nasze przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm transportowych, które dostarczają przedmioty bezpośrednio do Klienta, beż ich przeładunków. Jest to najbezpieczniejsza forma transportu.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Średni [Przedmiot posiada ślady użytkowania, ubytki oraz wyraźne ślady starzenia się materiału] |
|---|---|
| Producent | Heywood-Wakefield |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone Ameryki |
| Lata produkcji | 1900-1909 |
| Styl | Wiktoriański |
| Materiały | Wiklina |
| Kolor | Wielokolorowy, Różowy |
Wymiary
| Szerokość | 68 cm |
|---|---|
| Głębokość | 70 cm |
| Wysokość | 126 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 250,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie









































