Tekowe fotele wypoczynkowe proj. Illum Wikkelsø dla Niels Eilersen, lata 60
Opis
Tekowe fotele wypoczynkowe proj. Illum Wikkelsø dla Niels Eilersen, lata 60
Para foteli zaprojektowanych w latach 60-tych przez Illum Wikkelsø a wyprodukowanych przez duńską manufakturą Niels Eilersen. Stelaż foteli wykonany jest z litego drewna tekowego i poddany został pieczołowitej i profesjonalnej renowacji polegającej na usunięciu starych powłok, bejcowaniu i wykończeniu lakierem. Renowacja została przeprowadzona przez utalentowanego i doświadczonego stolarza z ponad 20-letnim doświadczeniem. Na szczególną uwagę zasługują, charakterystyczne dla tego modelu, podłokietniki, które w swoim kształcie przypominają fale.
Poduszki foteli obite są naturalną, oryginalną, czarną skórą zachowaną w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania w postaci zarysowań i otarć. Na jednej poduszce widoczne jest odciśniecie, które zostało pokazane na jednym ze zdjęć. Na siedzisku fotela znajduje się oryginalne, zachowane w bardzo dobrym stanie płótno. Fotele posiadają sygnaturę producenta znajdującą się pod siedziskiem oraz duński znak jakości nadawany przez stowarzyszenie duńskich producentów mebli w latach 60-tych i późniejszych.
Nasze przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm transportowych, które dostarczają przedmioty bezpośrednio do Klienta, beż ich przeładunków. Jest to najbezpieczniejsza forma transportu.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Niels Eilersen |
| Projektant | Illum Wikkelsø |
| Kraj pochodzenia | Dania |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Skandynawski |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Brązowy, Czarny |
Wymiary
| Szerokość | 74 cm |
|---|---|
| Głębokość | 97 cm |
| Wysokość | 74 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 350,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie
















































