Tekowy stolik kawowy vintage, Szwecja, lata 60
Opis
Tekowy stolik kawowy vintage, Szwecja, lata 60
Niski stolik kawowy wyprodukowany w Szwecji w latach 60. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna tekowego, które jest niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne, a swoją długowieczność zawdzięcza głównie specyficznemu składowi, bogatemu w substancje oleiste i kwas krzemowy. Delikatnie ścięty na bokach blat jest w odcieniu ciepłego brązu z mocno zaakcentowanym usłojeniem. Nogi wykonane z litego drewna tekowego sprawiają wrażenie jakby blat się w nie zapadał. Stolik posiada klasyczną formę charakterystyczną dla skandynawskiego designu ery Mid-Century Modern i idealnie odnajdzie się w wielu aranżacjach.
Stolik w oryginalnym stanie vintage. Posiada drobne ślady związane z wiekiem.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Szwecja |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Tek |
| Kolor | Brązowy, Pomarańczowy |
Wymiary
| Szerokość | 128 cm |
|---|---|
| Głębokość | 53 cm |
| Wysokość | 56 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 245,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia






























