Kolorowa litografia, Komposition, Lars Sjögren, Szwecja, lata 70
Opis
Kolorowa litografia Komposition, Lars Sjögren, Szwecja, lata 70
Lars Sjögren, Komposition
Kolorowa litografia
Numer 52/70
Praca opatrzona podpisem artysty i indywidualnym numerem (ołówek)
Wymiary pracy 25/30
Praca oprawiona
Lars Sjögren żył w latach 1931 – 2016. Był szwedzkim malarzem. Od 1960 do 2007 roku odbył wiele wystaw indywidualnych w całej Szwecji.
Praca w oryginalnym stanie vintage. Rama nosi drobne ślady użytkowania.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Projektant | Lars Sjögren |
| Kraj pochodzenia | Szwecja |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Abstrakcyjny |
| Materiały | Papier |
| Kolor | Szary, Biały |
Wymiary
| Szerokość | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość | 1 cm |
| Wysokość | 25 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia




























