Linoryt, Motyw biblijny, Åke Holm, lata 70
Opis
Linoryt, Motyw biblijny, Åke Holm, lata 70
Åke Holm, Motyw biblijny, lata 70
Linoryt
Numer 93/250
Praca opatrzona podpisem artysty i indywidualnym numerem (ołówek)
Wymiary pracy 32/27
Praca oprawiona
Åke Holm żył w latach 1900-1980. Był artystą i ceramikiem mieszkającym w Hoganas w Szwecji. W swoich pracach często wykorzystywał motywy biblijne, ale z wyraźną modernistyczną stylistyką. W latach 1966-1980 wyprodukował serię limitowanych edycji tych linorytów. Do tej pory znanych jest około 275 różnych obrazów. Muzeum w Hoganas posiada dużą kolekcję jego prac podarowanych przez artystę.
Praca w oryginalnym stanie vintage. Rama posiada ślady użytkowania i wieku.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Projektant | Åke Holm |
| Kraj pochodzenia | Szwecja |
| Lata produkcji | 1970-1979 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Papier |
| Kolor | Wielokolorowy, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 27 cm |
|---|---|
| Głębokość | 1 cm |
| Wysokość | 32 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia



















