Kolorowa litografia, Kristin Dorfhuber, Kompozycja, lata 80
Opis
Kolorowa litografia, Kristin Dorfhuber, Kompozycja, lata 80
Kristin Dorfhuber, Kompozycja, lata 80.
Kolorowa litografia
Wymiary pracy 43/33
Praca oprawiona.
Kristin Dorfhuber urodziła się w 1944 roku w Poczdamie w Niemczech. Jest malarką oraz rzeźbiarką. Skończyła szkołę malarstwa Alfreda Dardy w Monachium. Pracowała dla rzeźbiarza Justusa Chrukina. Pod koniec lat 80. odbyła praktykę arteterapeuty. Jej prace były wystawiane w Niemczech, Szwecji, Francji, Kanadzie oraz Szwajcarii. Dorfhuber nazywa swoją sztukę abstrakcyjnym realizmem ponieważ w jej pracach nie ma koloru, kształtu ani struktury, której by nie było w naturze. Połączenie uczuć, intuicji, intelektu, fantazji i zdolności nadaje mojej sztuce szczególny wyraz. Moje prace są dla mnie jak osobisty, obowiązujący język mówi autorka.
Praca w oryginalnym stanie vintage.
Informacje o produkcie
| Stan | Oryginalny - Dobry [Przedmiot posiada ślady normalnego użytkowania oraz starzenia się materiału] |
|---|---|
| Projektant | Kristin Dorfhuber |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Lata produkcji | 1980-1989 |
| Styl | Abstrakcyjny |
| Materiały | Papier |
| Kolor | Wielokolorowy, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 33 cm |
|---|---|
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 43 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 45,00 zł
Przewidywany czas dostawy: Do tygodnia






















