Komoda tekowa proj. Klippan Korsør, prod. Ikea, Szwecja, lata 60
Opis
Komoda tekowa proj. Klippan Korsør, prod. Ikea, Szwecja, lata 60
Tekowy sideboard zaprojektowany w latach 60-tych przez Klippana Korsøra i produkowany przez Ikeę.
Komoda poddana została profesjonalnej i pieczołowitej renowacji polegającej na usunięciu starych powłok, bejcowaniu i wykończeniu lakierem, wykonanej przez utalentowanego i doświadczonego stolarza z ponad 20-letnim doświadczeniem.
Nasze przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm transportowych, które dostarczają przedmioty bezpośrednio do Klienta, beż ich przeładunków. Jest to najbezpieczniejsza forma transportu.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Ikea |
| Projektant | Klippan Korsør |
| Kraj pochodzenia | Szwecja |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Skandynawski |
| Materiały | Drewno tekowe |
| Kolor | Brązowy, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 182.5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość | 77 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 350,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie




















































