Fotel proj. Lejkowski i Leśniewski, Bydgoskie Fabryki Mebli, lata 60
Opis
Duży i wygodny fotel typ 1326, został zaprojektowany przez duet projektantów Stanisława Lejkowskiego oraz Wacława Leśniewskiego i wyprodukowany w Bydgoskich Fabrykach Mebli w latach 60-tych. Model 1326 był częścią zestawu kombinowanego, cechą wyróżniającą ten model jest noga płynnie przechodząca w podłokietnik. Produkowano dwie wersje tego fotela z fornirowanymi lub czarnymi podłokietnikami. Elementy drewniane i orzechowy fornir zostały poddane renowacji, dobrano tkaninę tapicerską o grubym splocie w kolorach błękitu i bieli.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Bydgoskie Fabryki Mebli |
| Projektant | Lejkowski & Leśniewski |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Drewno |
| Kolor | Niebieski, Bezbarwny |
Wymiary
| Szerokość | 66 cm |
|---|---|
| Głębokość | 82 cm |
| Wysokość | 90 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 200,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie



































