Sprzedane
Komoda, Słupskie Fabryki Mebli, Polska, lata 60
Brak w magazynie
Bezpieczne płatności
Opis
Informacje
Wymiary
Dostawa
Zapytaj o ten przedmiot
Opis
Komoda w fornirze orzechowym ze Słupskich Fabryk Mebli, wyprodukowana w latach 60-tych.
Model ten posiada szuflady, przesuwane drzwi z czarnymi uchwytami, za którymi mieści się przestrzeń z wyjmowanymi półkami – mieszcząca m.in. płyty winylowe.
Przedmiot ten został poddany renowacji, w pełni zachowując unikalny odcień i wzór słojów na fornirze.
Informacje o produkcie
| Stan | Po renowacji - Bardzo dobry |
|---|---|
| Producent | Słupskie Fabryki Mebli |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Lata produkcji | 1960-1969 |
| Styl | Mid-Century Modern |
| Materiały | Fornir |
| Kolor | Brązowy |
Wymiary
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość | 44 cm |
| Wysokość | 80 cm |
Cena dostawy:
Koszt dostawy na terenie Polski: 250,00 zł
Przewidywany czas dostawy: 1-2 tygodnie





































